Ndryshime në "Klan": Mbyllet emisioni i dashur nga publiku, cila është risia (FOTO LAJM)

Pas një sezoni e gjysëm, i erdhi radha emisionit të gatimit “Sfida e gatimit” nga Alfio dhe Indriti të mbyllet.

Në “TV Klan” ka nisur të jepet reklama e një emisioni të ri që mban titullin “Aromë dreke”.

Aktorja e njohur Marjana Kondi dhe shefi i kuzhinës Arvin Kita do të jenë nga e hëna në të shtunë nga ora 11:00.

Ndoshta Alfio do të vazhdojë emisionin në “InTV”, meqë bashkëshortja e tij, Fatma tashmë është drejtoreshë e televizionit.
Shtuar më 02/02/2020, ora 14:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori