Ndryshe nga Bleona, Bebe Rexha i mahnnit të gjithë me finesën e saj (FOTO LAJM)

Pëlqej
Ndërkohë që Bleona ka rënë në sy të mediave amerikane dhe britanike për veshjen e saj aspak me stil, ndryshe shkruhet për prezencën e Bebe Rexhës në American Music Aëards.

"Ja ku jemi! Këngëtarja 28 vjeçare Bebe Rexha i ka lënë pak vend imagjinatës me fustanin e saj të guximshëm, sidomos kur e sheh nga larg".,- shkruan DailyMail, përcjell Albeu.com.
Shtuar më 20/11/2017, ora 10:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori