Ndjekësi vë bast shtëpinë se Oriola ka silikon, modelja ka një përgjigje (FOTO LAJM)

Oriola Marashi po ngjit shkallët e suksesit si një ndër modelet shqiptare më të suksesshme e gjithmonë suksesi ka vështirësitë e tij.

Një ndër vështirësit e fytyrave publike është përballja me komentet dhe kritikat e fansave.

Në këtrë rast Oriola gjykohet gjatë gjith kohës se nuk është reale dhe se çdo gjë e ka me silikon.

Madje njër prej ndjeësve i komenton se vë bast shtëpinë e tij se gjoksi i modeles është silikon.

Këtij komentuesi Oriola nuk ka dashur ti kthej përgjigje por në një tjetër koment të këtij lloji Oriola ka mohuar të ketë ndërhyrje në fytyrë dhe ka pohuar se nuk do ketë asnjëherë.

Pra modelja nuk ka mohuar se në trupin e saj ka silikon./albeu.com/
Shtuar më 16/08/2019, ora 11:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori