Ndiqni këto këshilla për të pozuar në plazh që fotot tua të bëjnë "namin" (FOTO LAJM)

Kur jeni duke bërë një foto me njëkomerdare , mos e vendosni para vetes në foto – ky objekt i madh e shkurton trupin vizualisht në gjysmë. Në vend të kësaj, vendoseni në anë – kjo do t’ju ndihmojë të fshehni disa pjesë të trupit dhe ta bëni belin të duket më i hollë.

Në botën moderne, nuk quhet se keni qenë me pushime nëse nuk e keni mbushur kryefaqen me fotot tuaja më të bukura.

Sidoqoftë, edhe pse mund të kemi mijëra foto në telefonat tanë, vetëm disa prej tyre na duken të mira.

Tani është koha për të kuptuar se si të dukeni mirë në fotot e verës për të marrë sa më shumë pëlqime në Instagram.
Shtuar më 20/08/2020, ora 15:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori