Ndërron jetë biznesmeni i njohur në Tiranë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Një biznesmen i njohur në Tiranë ka ndërruar jetë gjatë ditës së djeshme pasi u përplas nga makina në kryeqytet.

Bëhet fjalë për biznesmenin Gëzim Memlika, i cili nuk arriti t'u mbijetojë plagëve të marra pasi u përplas nga një makinë tip Volksëagen pranë Universitetit të Arteve në Tiranë.

Memlika ishte 58-vjeç me origjinë nga Tepelena dhe ka në pronësi fabrikën e këpucëve "Bufalo". /albeu.com/
Shtuar më 24/02/2018, ora 16:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori