Ndau Shpat Kasapin, sot martohet Afërdita Dreshaj (FOTO LAJM)

Ditën e sotme ish e dashura e Shpat Kasapit, Afërdita Ndreshaj po kurorëzon dashurinë e saj në martesë me hokeistit çek.

Me anë të disa postimeve në Instastorie, Afërdita ka treguar pamjen e saj prej nuseje dhe pak imazhe nga dasma e tyre.

Ata tashmë kanë nisur festën mes miqsh, parapërgatitje për celebrimin e kurorëzimit.

Padyshim që ajo është një nuse shumë e bukur ndërsa nga imazhet e para duket se dasma e saj do të jetë shumë larg dasmës tradicionale. /albeu.com/

Shtuar më 29/06/2018, ora 08:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori