Ndarja nga jeta e Xhevdet Ferrit, Rama: S’kam fjalë! (FOTO LAJM)

Lajmi tek Espreso
E përditshmja Kurir shkruan se Rama ka paditur Haradinajn: Kryeministri i Shqipërisë ka shkruar në 30 faqe padi se përse Ramushi ka shpifur ndaj tij.
Kinematografia shqiptare është në zi pasi ka humbur një ndër aktorët më të mirë të saja.

Mësohet se ka ndërruar jetë aktori Xhevdet Ferri pasi vuante nga një sëmundje e pashërueshme.

Kryeministri Rama ka reaguar shkurtimisht për largimin nga jeta të aktorit Xhevdet Ferri.

Përmes një postimi në rrjetin social, Rama i thotë lamtumirë aktorit dhe thotë se ka mbetur pa fjalë
Shtuar më 16/01/2020, ora 19:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori