Ndahet nga Soni Malaj, balerini italian gjen dashurinë (FOTO LAJM)

Pas ndarjes nga Soni Malaj, ish bashkëshorti i saj tashmë ka gjetur dashurinë, sikundër këngëtarja. Mirko ka gjetur dashurinë tek një grua në Itali. Bëhet fjalë për bjonden që shihet krah Mirkos në foton e shkrepur gjatë një mbrëmje me miqtë.

Pas një marrëdhënieje 4-vjeçare, nga e cila lindi Ana, Soni dhe Mirko u ndanë në tetor të 2015-ës. Soni tashmë ka deklaruar publikisht dashurinë për partnerin e saj të ri, Klevin, me të cilin po kërkon të krijojë familje. /albeu.com/

Shtuar më 12/11/2016, ora 15:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori