Nata e dytë e "Kënga Magjike", si u veshën VIP-at (FOTO LAJM)

Dje u mbajt nata e dytë e festivalit "Kënga Magjike".

"Këndojmë për të ndërtuar" është motoja e këtij vit dhe paratë që do të fitohen nga shitja e biletave do të shkojnë në ndihmë të familjeve të prekura nga tërmetet.

Bukuroshja e skenës, Adrola Dushi shkëlqeu me 3 vjeshje të ndryshme të ndërruara gjatë festivalit, por nuk ishte e vetmja!

Ne po sjellim fotot e të famshmeve për të parë se çfarë veshën ato në natën e dytë të festivalit.

Shtuar më 06/12/2019, ora 09:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori