"Na vijnë në studio e na vjedhin idetë", me kë i ka Genc Prelvulaj këto akuza? (FOTO LAJM)

Këngëtari Genc Prelvukaj ka shpërthyer në akuza ndaj kolegëve të tij në rrjete sociale.

Ai shprehet se i shkojnë në studio njerëz të cilët i vjedhin idetë dhe më pas i realizojnë vetë, edhe pse sipas tij shumë dobët.

“Ne studio tek ne, shpesh vijne disa njerez, na afrohen fshehtar te dera, na incizojne punen, dmth i vjedhin idete, motivohen, marrin shembull, pastaj kthehen e i realizojne ne studiot e tyre ato qe i degjojne. Gjithsesi nxitojne per ti nxjerre para nesh. Mua sme vjen keq, sepse me kete pune treojne sa te medhenj e te pashterrshem jemi ne, e sa te harxhuar jane ata. E vetmja gje qe me vjen keq eshte qe i realizojne tmerresisht dobet”, ka shkruar këngëtari. Nuk dihet me kë i ka ai këto thumba, por na mbetet të presim sërish nëse do të ketë reagime të tjera.
Shtuar më 02/07/2020, ora 08:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori