Në vend të Mira Kazhanit në "Wake-Up" do jetë...(FOTO)

Pas largimit të Mira Kazhanit, në vend të saj do të qëndrojë një emër po kaq i njohur për publikun shqiptar. Bëhet fjalë për spikerin e lajmeve Isli Islami, e ndërsa këtë lajm e ka konfirmuar për të gjithë ndjekësit Olti Curri. Ja se çfarë ka shkruar ai në rrjetin social Facebook:

"Pas Ledion Liços, Mira Kazhanit...ne krah te Eno Popit ne "Wake-Up" do te jete Isli Islami".

Eshte emisioni i mengjesit ne TCH qe do te shohe si imazh te ri ne moderim, spikerin e lajmeve dhe moderatorin e Top Albania Radios, Isli Islamin.

Flitet se ai do te jete bashkeprezantuesi i ri perkrah Eno Popit qe ka disa vite qe udheheq kete emision.

Dikur Isli lexonte titujt e gazetave per Wake-Up, ndersa tani do te kete shume me shume hapsire...Suksese "Wake-Up"... /albeu.com/


Shtuar më 31/08/2016, ora 10:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori