Murgu bekon Porsche-n (FOTO-LAJM)

Bekimi i një Porsche të një biznesmeni nga ana e një murgu budist në Kinë ka shkaktuar shumë debate në këtë vend pasi ai pranoi para kesh. Sipërmarrësi në fushën e software-ve, Tao Hung vendosi të sjellë makinën tek murgu, në mënyrë që ai të ketë fat dhe të mos bëjë gabime.

Në këtë vend, që nga shtëpitë e bukura e deri tek sipërmarrjet e dyshimta të biznesit, kanë nisur të bekohen nga murgjit. /albeu.com/
Shtuar më 13/08/2014, ora 12:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori