Muret në Kuvend vazhdojnë të jenë të përgjakur nga nata e 27 prillit (FOTO LAJM)

Muret e sallës së konferencave në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë vazhdojnë te jenë ende me gjak dhe ende nuk janë pastruar edhe pse nga incidenti i 27 prillit.

Siç shihet në fotot e mësipërme ende ka njolla të gjakut nëpër të gjitha muret e pres qendrës së Kuvendit.

Nuk dihet ende se kur do të pastrohen gjurmët e mbetura nga nata e përgjakshme e 27 prillit. /albeu.com/
Shtuar më 10/06/2017, ora 17:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori