Mozzikit i bëjnë "prit" në rrugë, fansa të "çmendur" (FOTO LAJM)

Prej kohësh Mozzik së bashku me partneren Loredana kanë sjell një sërë hitesh që janë bërë të njohura jo vetëm në Shqipëri por edhe jasht.

Mozzik është mjaft i preferuar për publikun madje edhe pas skandalit të mashtrimit të parave për të cilën u akuzua, bashkëshortja e tij Loredana dhe këtë e tregojnë mjaft mirë dhe fotot e videot e tij me fansat.

Në një foto të postuar në Instastory shihet se është ndaluar nga një numër i madh njerëzish në rrugë.

Makina e tij është e rrethuar nga fansat të cilët i kërkojnë Mozzik që ta takojnë. Kujtojmë që pak ditë më parë reperi i njohur publikoi bashkëpunimin e tij me Unikatil, një bashkëpunim që siç tha dhe ai e ka pasur ëndërr gjithë jetën.

Shtuar më 23/07/2019, ora 14:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori