Mozzik publikon imazhin e ëmbël të vajzës (FOTO LAJM)

Reperi i njohur Mozzik, duket se është shumë i lidhur me vajzën e tij të sapolindur, Hanan.

Gjatë këtyre javëve Mozzik ka treguar kujdes shumë të madh ndaj vogëlushes dhe nuk ka ngurruar të publikojë fotografi teksa kujdeset për të.

Së fundmi reperi ka publikuar një imazh shumë të ëmbël të Hanës që duket se rritet dita-ditës. “Jeta ime në një foto”, – ka shkruar Mozzik bashkangjitur fotos. /albeu.com/

Shtuar më 05/01/2019, ora 11:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori