Mozzik përballet me problemin e radhës (FOTO)

Ditët e fundit u bë publik lajmi se dy reperat kosovarë, Mozzik dhe Getinjo ishin larguar nga On Records duke e prishur marrëdhënien me këtë label.

Por si duket problemet për Mozzik nuk mbarojnë me aq pasi vetë reperi, ka sqaruar ditën e djeshme me anë të një postimi se i kanë hack-uar Instagramin.

“Prej gjumit u çova mora vesh që ma paskan hack s’po e di kush! M’falni të dashur njerëz nëse keni marrë sms ose diçka tjetër…”- ka shkruar ai. /albeu.com/
Shtuar më 12/01/2018, ora 13:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori