Motrat e vajzave të showbiz-it shqiptar që po "çmendin" rrjetet (FOTO LAJM)

Nita është motra e Nora dhe Era Istrefit , edhe pse Nita nuk ka zërin apo talentin e motrave të saj , ajo ka bukurinë e tyre edhe pse nuk ka si profesion modelingun. Nita tanimë me bukurinë e saj ka bërë shumë fansa, te cilët i ka fituar pas famës së motrave të saj . Ajo ka marrë pjesë dhe tek klipi i Erës “A po don” , bashkë me Norën ku u cilësuan si motrat Kardashian.
Disa prej personazheve më të famshme në botën e showbiz-it shqiptar kanë po ashtu edhe motrat shumë të bukura, të cilat nuk njihen nga publiku dhe nuk janë pjesë e medias.

Por ndodh që shpesh të bëhen pjesë e portaleve për shkak të motrave të tyre të famshme.

Në emisionin Fun Day në In Tv janë publikuar fotot e motrave të panjohura të bukurosheve shqiptare, të cilat në llogaritë e tyre në rrjete sociale kanë fituar me mijëra fansa:
Shtuar më 17/03/2017, ora 11:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori