Motrat e vajzave të showbiz-it shqiptar që po "çmendin" rrjetet (FOTO LAJM)

Besa Tafari quhet motra e vogël e Dafina Zeqirit, nga ana e babait. Besa është një modele tashmë shumë e njohur në Amerikë. Besa ka pozuar për revista e brende shumë të njohura në SHBA, një ndër to për “Louis Vuitton”.
Disa prej personazheve më të famshme në botën e showbiz-it shqiptar kanë po ashtu edhe motrat shumë të bukura, të cilat nuk njihen nga publiku dhe nuk janë pjesë e medias.

Por ndodh që shpesh të bëhen pjesë e portaleve për shkak të motrave të tyre të famshme.

Në emisionin Fun Day në In Tv janë publikuar fotot e motrave të panjohura të bukurosheve shqiptare, të cilat në llogaritë e tyre në rrjete sociale kanë fituar me mijëra fansa:
Shtuar më 17/03/2017, ora 11:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori