Motrat Dreshaj, konkurencë mes tyre (FOTO LAJM)

Modelja Dreshaj duket se e ka në gen bukurinë, e ku dhe në fotot e mëparshme të postuara në Instagram tregojnë një rini të përjetshme tek nëna e saj.

Ajo ka zgjedhur të postojë sërish foto në rrjetet sociale, por duke u ndalur në një gëzim familjar, teksa ajo feston ditëlindjen e motrës.

Afërdita i ka kushtuar kohë edhe familjes së saj që për të është gjëja më e shtrenjtë. Ajo ka festuar ditëlindjen e motrës së saj Jehona, me të cilën është shumë e lidhur. /albeu.com/

Shtuar më 19/09/2014, ora 10:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori