Motra e Encës sfidon hapur Kim Kardashian? (FOTO LAJM)

Ashtu si Enca Haxhia e cila është e famshme jo vetëm për këngët e saj por edhe për linjat e bollshme dhe tepër sensuale dhe e motra e saj Uindi ka treguar se ka vlera në këtë drejtim.

Uindi shpesh me postimet e saj në Instagram ka treguar se di të provokoj pavarësisht se për peshën i ka kaluar disa kufij normalë.

Tashmë një personazh i njohur nga publiku, Uindi së fundmi ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram një fotografi, ku duket se ka nxjerrë në pah të pasmet e saj vërtetbollshme.

Mund ta marrim si konkurrente të Kim Kardashian? Pse jo, Uindi vërtet që nga masat mund të futet në kategorinë “përmasa bombastike”. /albeu.com/

Shtuar më 24/01/2018, ora 10:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori