Motra e Encës gjithmonë +18, flet për mardhënien me djemt me ngjyrë (FOTO LAJM)

Ndonëse shumë e re në moshë Uindi Haxhia është një nga ato vajza që di të bëjë shumë zhurmë, dhe si rrjedhojë komentohet shumë. Motra e Encës bëhet shumë shpesh pjesë e mediave rozë për shkak të fotove provokuese që ajo poston. Uindi ka një numër të madh fansash në rrjetet sociale ku është shumë aktive dhe shpesh herë komunikon apo “grindet” me ta.

Së fundmi ajo ka realizuar një “mini-intervistë” ku e kanë pyetur nëse ka kryer ndonjëherë marrëdhënie seksuale me ndonjë person me ngjyrë dhe nuk hezitoi të përgjigjet.

Në një mënyrë sarkastike Uindi u përgjigj: “Vetëm me babain e fëmijës tim 50 cent (jeta ime po shikon shokët në tv të vdes)”.

Shtuar më 27/08/2019, ora 16:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori