Motra e Elvanës prezanton nënën, ja si e uron! (FOTO LAJM)

Motra e këngëtares së njohur Elvana Gjata, Migena ka prezantuar nënën e tyre në rrjetet sociale duke i uruar festën e gruas.

Migena Gjata, e cila po ngjit shkallët e karrierës në Gjermani ka postuar një fotografi me nënën e saj.

"Gruaja…Nëna…Perëndesha.Duaje dhe nderoje përjetësisht,Gëzuar Dita e Gruas", shkruan Migena në profilin e saj në Instagram.

Migena është motra më e madhe e këngëtares Elvana Gjata e cila është shkëputur nga grupi i Threedots kohët e fundit dhe po synon tregun ndërkombëtar./Albeu.com/


Shtuar më 08/03/2017, ora 12:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori