Moti surprizon Durrësin, qyteti zbardhet nga bora (FOTO LAJM)

Ashtu siç ishte parashikuar temperaturat e ajrit kanë pësuar rënie drastike gjatë natës.

Orët e para të mëngjesit kanë sjellë reshje të dëndura dëborë në zonat Veri-Lindor dhe Jug-Lindore.

Por bora ka surprizuar edhe banorëte Durrësit, ndonse e pakët qyteti është zbardhur.

Ky është viti i treti rradhazi që në Durrës bie dëborë. /albeu.com/
Shtuar më 23/02/2019, ora 08:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori