Moti i keq përfshin sërish Serbinë dhe Bosnjen (FOTO LAJM)

Pëlqej
Moti i lig ka goditur mbrëmë Serbinë.

Si pasojë, ka patur shumë probleme në autostradën kryesore në vend, në atë që lidh Beogradin ne Nishin.

Moti i keq në shtetin serb ka nxjerrë sasi të mëdha dheu dhe thyerje në disa vende të hekurudhave.

Nga moti i keq është përfshirë edhe Bosnje Herzegovina.

Në këtë shtet ka patur reshje shiu dhe breshëri.

Nga moti i keq janë goditur komuna Graçanicë në Kantonin e Tuzllës, Doboj, Zvornik dhe Bijelina./albeu.com/


Shtuar më 24/08/2014, ora 11:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori