Mosss! Bashkëshortja e këngëtarit të njohur shqiptar shkon në dasëm me atlete

Ndonëse gjithë vëmendjadasmën e Elita Rudit dhe Gjikos qëndronte tek dy protagonistës, në një dasmë e tillë nuk kishte se si të mos binin në sy edhe të ftuarit.

Me qindra emra të njohur dhe personazhe publik ishin ftuar në ceremoninë e mbajtur të premten në Prishtinë për shkak edhe të karrierës dhe njohjeve të çiftit.

Emra si Nora Istrefi, Ledri Vula, Ermal Fejzullahu, Shprend Ahmeti (kryetar i Komunës së Prishtinës që celebrojë ehde në martesë çiftin) Labinot Gashi, Kida, Lumi B, Butrint Imeri etj ishin vetëm disa prej të ftuarve.

Por nëse meshkujt kishin zgjedhur të visheshin me kostumet klasike, vëmendja na shkoi te vajzat e ftuara e kryesisht te bashkëshortja e këngëtarit Ermal Fejzullahu, Ariana, shkruan Bordo.

Në disa foto të postuara në llogarinë e saj në Instagram, Ariana shihet e veshur me një fustan elegant të kuq, të stiluar me gura dhe deri këtu s’ka asgjë të çuditshme por... Mos ka veshur gjë fustan me atlete Balenciaga?!

Mos vallë ka shkuar kështu në dasmë për shkak edhe se gjatësia e fustanit ja lejon komoditetin e mosdukjes së këmbëve? Apo e gjitha është në kuadrin e fotove e ajo më pas është ndërruar? /albeu.com/
Shtuar më 22/09/2018, ora 11:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori