Mos u zhgënjeni, Armina Mevlani publikon fotografinë me fillera dhe botox (FOTO LAJM)

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë ndër çiftet më të dashur për publikun shqiptar. Edhe pse ata kanë një histori të gjatë dashurie, ato u fejuan gjatë vitit 2018.

P{or teksa të gjithë janë sy e veshë për dasmën, në fakt Armina nuk ndalet së postuari në rrjete sociale.

Këtë herë ajo ka publikuar një fotografi sesi duket me fillera dhe botox.

Këtë, fashionistja e ka arritur duke përdorur një filtër, që e ka transformuar në pamje.

Në foton e publikuar në “Instastory”, Armina shfaqet me buzë të fryra e botoks në fytyrë.

“Më falni që po ju zhgënjej njerëz, por kjo jam unë plot me mbushës buzësh dhe botoks”, shkruan Armina me humor. Pas këtij postimi, Armina ka publikuar një foto se si ajo duket realisht. /albeu.com/
Shtuar më 03/11/2019, ora 11:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori