Mos u stresoni më çdo mëngjes! 6 mënyra si të visheni në zyrë për këtë sezon (FOTO LAJM)

Mendoni ngjyrat neutrale
Është e vërtetuar se njerëzit më shumë kalojnë kohë në punë se sa duke u argëtuar.

Prandaj, kjo është një arsye më shumë që duhet t’ju shtyjë të visheni bukur dhe plot stil.

Më të vështirë e kanë femrat që punojnë në zyrë, pasi ato duhet të përshtatin shumë mirë veshjen me ambientit.

Por mos shqetësoni më, “Marie Claire” ju tregon 6 mënyra si të rikombinoni veshjet tuaja që me siguri i keni në gardërobë.
Shtuar më 29/10/2020, ora 13:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori