Mos u mundoni, 5 sekrete për larjen e rrobave në lavatriçe

Mbusheni lavatricen deri ne 80% pasi nuk do te laje mire nese e mbushni plot e perplot.
Të lash rrobat në lavatriçe edhe pse duket e thjeshtë në fakt ka vështirësitë e veta

Jo vetëm kaq por ndonjëherë duhet me patjetërdish disa hile të vogla që të ndihmojnë shumë dhe që ju do i gjeni në galerinë më lart të sjella nga albeu.com. /albeu.com/
Shtuar më 01/06/2018, ora 22:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori