"Mos u bëj shoku i burrit", e kuruar në detaj për partnerin, Zaimina u jep leksion grave (FOTO LAJM)
Zaimina po kalon kohën në shtëpi me vajzën dhe partnerin e saj, por gjithashtu nuk ka lën pas as rrjetet sociale dhe videot argëtuese në Tik Tok.

Por së fundmi Zaimina ka pozuar e kuruar kokë e këmbë ku ka një mesazh për të gjitha gratë.

Ajo shkruan se përveçse do kujdeseni për shtëpinë gjatë këtyre dityre ditëve, kujdesuni edhe për veten tuan. Zajmina shprehet se nuk duhet të bëhesh shok me burrin, dhe se këtij të fundit duhet t’i bëhen sytë zemra kur të të shikojë.

“Pra ti lan shplan gatuan mer plurat hekuros ke dhe nje femije qe do shume perkujdesje dhe dashuri poor kurr mos harro te duash dhe veten dhe te kujdesesh per te. Mos u be shok me burrin ne karantin rri po ajo qe atij ti bejn syt kur te shikon”, shkruan Vasjari krahas fotos që u pëlqye shumë nga ndjekësit.
Shtuar më 07/04/2020, ora 15:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori