Mos rrezikoni me jakat, këto janë modelet që ju përshtaten me formën e trupit (FOTO LAJM)

Vajzat shpatullgjerë

Jaka golf dhe jaka V krijojnë iluzionin e shpatullave më të ngushta, ndaj për të gjitha vajzat që kanë shpinë të formuar, me muskuj, e shpatulla të zgjeruar, rekomandojmë këtë model bluze. Nuk do të ishin të përshtatshme për ju jakat e mbyllura ose katrore, si modeli i mësipërm.
Ashtu si prerja e duhur e flokëve mund të nxjerrë në pah në mënyrë të përsosur formën e fytyrës tuaj, një model jake, që zbulon bukur dekoltenë tuaj, mund t’ju bëjë të dukeni më mirë me një përpjekje minimale.

Ndiqni fotogalerinë e mësipërme për më shumë.

Shtuar më 17/02/2020, ora 13:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori