''Mos mi shtoni vitet kot'', Rudina Magjistari irritohet me gazetarët (FOTO LAJM)

Rudina Magjistari është një nga moderatoret më të dashura për publikun e cila me programin e saj të pasdites mbledh para televizorit mijëra shqiptarë.

Këto ditë në media ka qarkulluar lajmi se moderatoja e njohur mban mbi supe 44 vjet, megjithëse është një sfiduese e denjë edhe e 20-vjeçareve.

Si duket kjo gjë duket se e ka irrituar paksa moderatoren. Me anë të një postimi në Instastory, Magjistari ka reaguar duke iu bërë të gjithëve të qartë se ajo nuk është 44 vjeç dhe ju lutet të gjithëve të mos ia shtojnë moshën.

''Me gjithë simpatinë që kam, por informacioni është i pasaktë. Mos mi shtoni vitet kot, edhe pse me moshën time kam qenë gjithmonë në paqe. Dhe mos besoni Wikipedia-n për çdo gjë. Edhe portalet janë më të besueshme se ajo'', ka shkruar Rudina. /albeu.com/
Shtuar më 03/03/2018, ora 11:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori