Mos e bëni në shtëpi! Gruaja e izoluar prej dy javësh, pret flokët me hanxhar (FOTO&VIDEO)
Izolimi ka sjellë probleme të mëdha në të gjithë botën si shkak e pandemisë.

Disa po kalojnë një periudhë të vështirë psikologjike, disa kanë zgjedhur tu përkushtohen librave, ushtrimeve, jogës e disa të tjera po presin flokët...

Një rast ekstrem është i një vajze e cila ka marrë thikën e madhe të guzhinës dhe po pret flokët të cilat thotë se ka dy javë pa i krehur.

Në video dëgjohet të thotë se ka dy javë në izolim dhe nuk është në gjendje të rënduar psikologjike, ndërkohë në dorë ka thika të mëdha guzhine më të cilët pret flokët e saj. /albeu.com/

Mos e bëni në shtëpi! Gruaja e izoluar prej dy javësh, pret flokët me hanxhar (FOTO LAJM)

Shtuar më 08/04/2020, ora 19:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori