Morena Taraku mban fronin e famës (FOTO LAJM)

Falë formave seksi të këngëtares dhe modeles kosovare, Morena Taraku është kthyer në femrën më të ndjekur në trevat shqiptare gjatë kësaj vere.

Ajo i ofron fansave të saj çdo ditë foto të bukura, ku vihen në pah linjat e saj. Morena ka shfaqur linjat e saj seksi, teksa eshte duke pushuar në një pishinë. /albeu.com/
Shtuar më 09/08/2014, ora 13:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori