Monika, me "shpatë": Nuk është LSI-ist ai që pranon mandatin (FOTO LAJM)

Levizja Socialiste për Integrim ka marrë vendimin që te përjashtojë nga radhët e saj të gjithë ata antërë të LSI që kanë pranuar të marrin mandatin e deputetit pavarësisht vendimit unanim të partisë.

Vendimi për çrregjistrimin e tyre nga lista e anëtarësisë është marrë në mbledhjen e 22 Shkurtit dhe mban firmen e Kryetares së LSI Monika Kryemadhi.
Shtuar më 13/03/2019, ora 13:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori