Momenti kur Veliaj qëllohet me bojë nga aktivistët e opozitës (FOTO LAJM)

ditën që kryeqyteti festoi ditën e verës dhe në momentinVeliaj mbajti fjalimin e tij para qytetarëve që i ishin bashkuar festimeve në shesh, dy të rinj tentuan t’i hidhnin bojë kryebashkiakut.

Në fotot e siguruara nga duken dy të rinjtë në momentin që pengohen nga truprojat e kryebashkiakut, Erion Veliaj./bw/
Shtuar më 17/03/2019, ora 14:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori