Moderatorja shqiptare kërcen në tub, shokohet publiku në Dance With Me (FOTO LAJM)

Pëlqej
U mbajt sot puntata e rradhës e "Dance with me", spektakli që argëton shqiptarët çdo të hënë.

Këtë herë moderatorja shqiptare Leila Kraja dhe Robert Berisha kanë ardhur me një kërcim shumë të nxehtë në tub.

E veshur me body dhe me hiret e ekspozuara Leila e dogji skenën e "Dance with me" dhe po kështu edhe Roberti.

Dyshja u duartrokit shumë dhe u vlerësua me pikë të larta. Në fund të kërcimit Robert Berisha falenderoi produksionin që i ofroi të ishte pjesë e këtij spektakli dhe tha se u kënaq shumë.
Shtuar më 22/10/2018, ora 22:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori