Moderatorja prezanton bashkëshortin, një "bishë" plot muskuj (FOTO LAJM)

Padyshim që Aulona Musta është një nga moderatoret që gjithmonë shkakton polemika me deklaratat e saj por edhe shumë e dashur nga publiku.

Ajo shpeshherë ka treguar se ushtrohet në palestër bashkë me bashkëshortin e saj dhe se në fakt ka arsye të krenohet me këtë fakt.

Të dy ata burrë dhe grua shfaqen shumë në formë.

Ka qenë Aulona ajo që ka postuar një fotografi krah bashkëshorit ku muskujt janë gjëja që bie më shumë në sy. /albeu.com/
Shtuar më 04/09/2017, ora 15:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori