Moderatorja e njohur tregon si janë pushimet perfekte (FOTO LAJM)

Një nga moderatoret më të bukura dhe më seksi të televizonet shqiptare dhe mesa duket ajo ka vendosur që të nisë të pushojë.

Destinacioni i parë i saj është deti.

Bukuroshja Xhemi Shehu ka publikuar në rrjete sociale një foto në të cilën shfaqet buzë detit e veshur me bikini dhe duke shijuar një koktail.

Ky duhet të jetë një pushim i shkurtër për moderatoren pasi ajo dhe trupa e “Portokallisë” janë duke vijuar me turin e verës nëpër qytetet e Shqipërisë. /albeu.com/

Shtuar më 10/07/2017, ora 15:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori