Moderatores shqiptare nuk i duhen rroba për foto, i mjafton vetëm një çantë (FOTO LAJM)
Liberta Spahiu është moderatorja e famshme nga Kosova e cila gjithmonë eksperimenton me veshjet dhe shpeshherë shfaqet mjaftë e "nxehtë" për fansat e saj.

Këtë herë Liberta ka pozuar e "veshur" vetëm më një çantë e cila i lë zbuluar këmbët e kryqëzuara ulur në trotuar.

Moderatorja me këtë foto lë të kuptohet që nuk ka veshur asgjë tjetër por këtë nuk mund ta zbulojmë.

Fluturojne fluturojne ... zogezat ?! - me këtë përshkrim shoqëron foton të cilës moderatorja i ka montuar disa zogj duke lodruar krah saj.
Shtuar më 17/07/2019, ora 10:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori