Modelja nxjerr tatuazhin në vendin intim, tërbohen fansat (FOTO LAJM)

Koha, më në fund është përmirësuar dhe dëshira për t’u zhveshur është shumë e madhe. Ja pra atëherë motrat Belen dhe Cecilia Rodriguez, thumbojnë ndjekësit në rrjetet sociale me fotot e para të koleksionit të ri të kostumeve të banjës, “Me Fui”.

Fushata, e misur disa muaj më parë në Fuerteventura, i sheh të dy “shoëgirl”-at në një plazh të egër dhe të pafund në oqean, midis shkurreve të rrallë dhe … kuajve. Belen dhe Cecilia Rodriguez trupin e tyre plot linja dhe seksi.

Më shumë se kafsha, megjithatë, janë kostumet që zbukurojnë trupat perfektë të argjentinaseve që godasin: motive lineare dhe gjeometrike, për bikini dhe monokini, ranë në një gamë të ngjyrave që shkon nga tokat në blu dhe të gjelbër.

Foto të tilla të thata që lënë pak vend për imagjinatën. Këtu, atëherë, shfaqet edhe flutura e Belen Rodriguez në zonën intime. Jemi në pranverë…
Shtuar më 17/03/2019, ora 12:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori