Modelja mërzitet për dasmën e ministrit Veliaj, ja si reagon (FOTO LAJM)

E njohur mësë shumti në "Big Brother", modelja Elena Lika ka tërhequr vëmëndjen teksa ka postuar një foto në Instagramin e saj, duke bërë një "selfie" me ministrin Erion Veliaj.

Fakti që ky i fundit do të lidhë kurorë me Ajola Xoxën e ka shqetësuar pak modelen. Foton në fjalë, modelja e ka shoqëruar me një psheretimë dhe disa zemra. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2014, ora 12:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori