Modelja me këmbët më të gjata "tërbon" rrjetet sociale (FOTO LAJM)

Pëlqej
Një modele ka fituar 150,000 ndjekës në Instagram në sajë të këmbëve jashtëzakonisht të gjata.

Bjondja tërheqëse shprehet se shpesherë është vënë në lojë nga moshatarët e saj për shkak të këmbeve të gjata, përcjell albeu.com

34-vjeçari është e martuar dhe ka dy vajza me bodybuilder por ai ka këmbët shumë të shkurtra se ajo.

I martuar me bodybuilderin e Suedisë Torbjorn Ostergren, ajo thotë se punon rregullisht për të mbajtur trupin e saj në formë dhe për të ruajtur muskujt e saj.

Modelja është bërë shumë e njohur në Instagram dhe fotot e saj pëlqehen dhe komentohen pafund nga ndjekësit. /albeu.com/


Shtuar më 14/03/2018, ora 16:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori