Modelja e "Playboy-t" provokon me foto sek*i me rastin e Krishtlindjes (FOTO LAJM)

Lindsey Pelas ka postuar një foto shumë provokuese për ndjekësit e saj në Instagram me rastin e Krishtlindjes.

Modelja e Playboy-t ka pozuar me një palë të brendshme seksi dhe me kapuçin e babagjyshit në kokë, por që nuk e heq aspak vëmendjen nga “asetet” e saj.

Ju ftojmë të ndiqni galerinë e mësipërme.
Shtuar më 26/12/2018, ora 19:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori