Modelja e Playboy nis palestrën, por kush e ka mendjen aty (FOTO LAJM)

Modelet e Plaboy e kanë marrë prej kohësh fronin në Instagram.

Lindsey Pelas ka nisur palestrën dhe ka treguar rezultatin e stërvitjes së saj intensive në rrjetet sociale.

Modelja e Playboy-t ka postuar në Instagram një foto me gira në duar, duke treguar muskujt e krahëve, në një përpjekje ndoshta për të hequr vëmendjen nga “asetet” e saj të bollshme. /albeu.com/
Shtuar më 15/12/2018, ora 12:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori