Modelja e Playboy: Ma shpif gjoksi im i madh (FOTO LAJM)

“Gjoksi i madh ta shpif dhe shkakton dhimbje!” Kështu ka thënë modelja e Playboy Simone Holtznagel e cila ka treguar se ka zvogëluar gjoksin me anë të operacioneve duke bërë gjoks të përmasave normale

Ish modelja e Playboy, Simone Holtznagel ishte e njohur për gjoksin e saj gjigant, por tani ajo ka një gjoks normal.

25 vjeçarja ka treguar se ajo ka bërë operim gjoksin me një operacion plastik, duke zvogëluar gjoksin.

Me anë të një postimi në Instagram ka treguar se gjoksi i madh kishte bërë që ajo të kishte dhimbje, të mos ndihet rehat, sikurse ndihet tani pas operimit.

Shtuar më 18/06/2019, ora 23:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori