Modelja e njohur tregon arsyen e çuditshme pse nuk qesh kurrë (FOTO LAJM)

Victoria Beckham ka prezantuar motrën e saj të vogël më të cilën ngjason aq shumë sa ato duken thuajse si binjake.

Louise Adams, motra e vogël e Victoria-s ngjan kaq shumë me të sa mund t’i ngatërronim pa frikë. Shtoji kësaj qendrimin tipik përpara aparatit.

Duket s e epaske gjykuar kot Znj.Beckham që nuk buzëqesh kurrë në foto, pasi Louise e vërtetoi se pozimi legjendar është thjesht gjenetik dhe kaq.

40 –vjeçarja ka qenë e pranishme në promovimin e albumit fotografik të nipit të saj Brooklyn.

Louise tregon se ka qenë ajo e para e cila është futur në botën e ekranit.

“Unë kam marrë pjesë në reklama të ndryshme që kur kam qenë adolëshente. Dhe nëse njerëzit mendojnë se unë përfitoj nga fama e motrës sime, s’më intereson pasi e di që unë kam qenë e para.” – është shprehur ajo, e cila tregon gjithashtu se Victoria tregoi më shumë interes dhe u regjistrua në një shkollë teatrale. /albeu.com/
Shtuar më 17/03/2018, ora 19:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori