Modelja e njohur fejohet me biznesmenin shqiptar? (FOTO LAJM)

Pëlqej
Lidhja mes modeles së njohur Franceska Jace dhe djalit të biznesmenit shqiptar, Andi Geci është përfolur tashmë prej kohësh.

Edhe pse të dy nuk kanë thënë asgjë konkrete në fakt fotot i kanë nxitur edhe më shumë dyshimet.

Çifti këtë javë kanë qenë me pushime në Mykonos.

Postimi i fundit i Françeskës ka hedhur dyshimet se dyshja kanë hedhur një hap më shumë, duke u fejuar.

Modelja ka postuar në Instastory një video ku tregon unazën e veçantë por pa zbuluar më shumë.

Nuk dihet nëse është thjesht një shaka apo e vërtetë por
modeles i pëlqen të ngacmojë ndonjëherë më të tilla postime./albeu.com/
Shtuar më 13/08/2017, ora 19:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori