Modelja e fiksuar për zhveshjet tregon format në Instagram (FOTO LAJM)

Modelja 30-vjeçare Amber Rose, jo vetën që është krenare për format e saj seksi, por gjithmonë ekespozohet dhe në rrjetet sociale. Kujtojmë këtu se ajo bëri shumë bujë në MTV VMA me nje veshje ku ekspozohej i gjithë trupi.

Zhveshja e saj nga ana e kritikëve u cilësua shumë e shëmtuar, por kjo nuk e mërziti aspak modelen. Ajo është e dashura e këngëtarit Wiz Khalifa./albeu.com/
Shtuar më 02/09/2014, ora 12:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori