Modelja 22-vjeçare pozon nudo shtatzënë (FOTO LAJM)

Tina Kunakey është në pritje të fëmijës së parë me aktorin e famshëm italian Vincent Cassel.

Dhe supermodelja ka treguar barkun e rrumbullakosur ndërsa pozoi nudo për revistën Photo.

Në foton bardhë e zi Tina duket e shumë seksi dhe tërheqëse.
Imazhi u realizuar nga fotografi Victor Santiago.

22-vjeçarja u martua me aktorin 30 vite më të madh në gusht të vitit të kaluar dhe në janar njoftuan shtatzëninë. /albeu.com/

Shtuar më 13/04/2019, ora 21:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori