Modelet më të çuditshme nga Kampionati Botëror i Mjekrës dhe Mustaqeve (FOTO LAJM)

Kampionati i mjekrës dhe mustaqeve zhvillohet çdo dy vjet dhe gjithmonë tërheq vëmendjen e qindra të apasionuarve pas modeleve më ekstravagante të mustaqeve dhe mjekrave.

Këtë vit kampionati po zhvillohet në Antverp të Belgjikës dhe ka startuar ditën e shtunë.

Shikoni disa nga modelet më të çuditshme.
Shtuar më 20/05/2019, ora 13:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori